Tere tulemast, kallis külaline!

Jumal on loonud inimese elama osaduses temaga. Seetõttu leiab inimene rahu üksnes Jumalas. Jumala ja meie Õnnistegija Jeesuse Kristuse tundmine ja Jumala lapseks saamine on meie elu kõige kallim asi.

Hoolimata sellest, et Tartu Maarja koguduse kirik pole kuigi ilus, on see Tartu Praostkonna suurimaid kogudusi. Meie eesmärk on levitada rõõmusõnumit Jumala armastusest kuulutuse ja tegudega. Meie kogudus on nagu suur pere, mille rikkus peitub iga liikme erilisuses. Soovime, et ka sina võiksid olla osa sellest suurest perekonnast ning rikastada seda oma isikliku eripäraga.

Koguduses oleme võtnud kasutusele EELK uuendatud liturgia, milles püütakse senisest enam kaasata kogudse liikmeid, kes võivad lugeda Piibli kirjakohti või teenida kaasa eestpalves. Pühapäevase jumalateenistuse ajal toimub lastele pühapäevakool ning teenistuse järel on kõik oodatud kohvilauda, mille katavad vabatahtlikud koguduseliikmed.

Jumalateenistuste lisaks toimuvad koguduses erinevad piibli- ja palvegrupid, abielu ja paarisuhte seminarid ning tegutseb koguduse laulukoor. Kui suviti koguneme ajaloolises Maarja kirikus (Pepleri 1), siis külmade ilmade saabudes kolime tagasi kogudusemajja, aadressil Õpetaja 5.

Sellel leheküljel leiad infot koguduse tegemistest, kristlikest talitustest, Maarja kiriku ja koguduse ajaloost ning kristlikust õpetusest.

Õnnistust soovides,

Joona Toivanen

Address

Our Address:

Õpetaja tn 5, Tartu

GPS:

58.374974, 26.7169519

Telephone:
Võta ühendust