Memoris on siin selleks, et olla Teile sellel hetkel toeks, muutes ärasaatmise korraldamise võimalikult kiireks ja mugavaks.

Paketid:

1. Hauamatus
Hauamatus on maailmas ja ka Eestis enamlevinud traditsiooniline matmisviis. Hauamatuse puhul toimub matusetalitus kas kirikus, kabelis või mujal. Hauamatuse matusetalituse lõppedes kantakse või sõidutatakse kirst hauale ja sängitatakse kirst mulda.
Lisainfo

2. Krematsioon
Krematsioon on matuse viis, kus lahkunu tuhastatakse. Tuhk väljastatakse omastele valitud urniga, misjärel toimub urnimatus. Lisaks on levinud tuha laiali puistamine kas lahkunu või omaste poolt valitud kohas. Memoris matusebüroo võimaldab lisaks eelnimetatud võimalustele valida tuha väljastamist biolagunevast materjalist istiku-urnina, millest hakkab kasvama uue elu puu. Vaata lähemalt “Puumatus”.
Lisainfo

3. Puumatus
Memoris pakub Teile võimalus väljastada lahkunu tuhk biolagunevast materjalist istiku-urnina, millest hakkab kasvama uus elu – puu. Nii saate istutada oma mälestuse lahkunust Teile sobivasse paika, et Teil oleks alati koht, kus tunda tema tuge ja lähedust.
Lisainfo

Opening Hours

Monday

24h tel

Tuesday

24h tel

Wednesday

24h tel

Thursday

24h tel

Friday

24h tel

Saturday

24h tel

Sunday

24h tel

Address

Our Address:

Männiku tee 123

GPS:

59.3674574, 24.7184749

Telephone: